Altek 

Altek Bayrak

Altek Reklam

Altek Organizasyon

Nisan Fuarcılık

Şanlıurfa Tv

Altek Şanlıurfa'da Reklamcılık, Bayrakçılık üretimi ve  Organizasyon yapan tek firmadır. Altek firması 2014 yılında kurulmuş olup bünyesinde 5 ana şirket barındırmaktadır. 

Altek Bayrak, Altek Reklam, Şanlıurfatv, Altek Organizasyon ve Nisan Fuarcılık Ltd.Şti. ile hizmet vermektedir. 


Altek şirketi neler yapar

Türk Bayrağı üretimi, flama bayrak üretimi, makam bayrağı, reklam, afiş, pankart, araç giydirme, tabela, organizasyon, yelken bayrak, reklam bayrağı, iş yeri folyo baskı uygulamaları, vinil baskı, dijital reklamcılık, fuar ve fuarcılık faaliyetleri, Şanlıurfatv haber, kırlangıç bayraklar, tübitak fuar işleri, tübitak bilim fuarı ürünleri, Fuar ve Organizasyonu, sahne ve ses sistemi, sahne tasarımları, tekstil baskı, grafik tasarım, bayrak direkleri, Şanlıurfa Reklamcılık, 

Altek Teknolojik son sistem makineler ile yatırım yapılarak; sürekli yenilenmek gerekmektedir. Bu koşullar gereği Şanlıurfa reklam sistemi sizler için var olmaktadır. Teknolojisi ve yenilikçi reklam özellikleri ile Şanlıurfa reklam firma olarak sunduğu kapasitesi ile oldukça güvenilir bulunmaktadır. Profesyonel reklam şartlarına uyum sağlamakta ve bu standartlar ile hizmet sunmaktadır. Uygun fiyat kapasitesi taşıyarak en yeni ve en modern reklam sistemini esas alarak reklamcılık yapmaktadır.

Şanlıurfa'da İdeal Reklam 

ideal reklam nasıl yapılır uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte karar vererek yenilikçi reklam afişleri reklam tabelası alanlarında sizlere yardımcı hizmetler sunmaktayız. 

Şanlıurfa Nokta Reklam ile sizin istediğiniz Şanlıurfa reklam noktalarına reklam bayrağı flama bayrak direği veya uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte yeni reklam noktaları belirleyerek reklam afişi baskıları yapmaktayız.  ALTEKBAYRAK.COM ALTEK PROJE YAPI TAHHÜT SAĞLIK TURİZM TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KURULUŞUDUR.