Şanlıurfa Bayrakçılık 

Altek Bayrak ve Reklam olarak Şanlıurfa ilinde hizmet veren tek bayrak üreticisiyiz. 


Şanlıurfa da reklamcılık ve bayrakçılık sektöründe hizmet vermekteyiz. 

Altek Bayrak Şanlıurfa Bayrak üretimi yapmaktayız. Şanlıurfa'da ki resmi kurumlar ve seçkin markalar bayrak ve reklam ihtiyaçlarını Altek Bayrak reklam ajansımızdan karşılamaktadır. 

Şanlıurfa da Bayrak üretimine yaptığımız yatırımlar ve bayrak, reklam, flama, yelken bayrak, türk bayrakları, folyo, araç giydirme, tabela, afiş, poster, alanlarında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz. 

Bayrak ve Reklam üretimi referanslarımız sayfasından bizi tercih eden müşterilerimizi görebilirsiniz. 

Şanlıurfa Yelken Bayrak ve Türk Bayrakları üretiminde Güneydoğu bölgesine hizmet vermekteyiz. 

Gaziantep Bayrak üretimi konusunda firmamızı tercih etmektedir. 

Adıyaman bayrak üretimi sektöründe altek bayrak reklam ajansımızı tercih etmektedir. 

Diyarbakır bayrak imalatında altek bayrak reklam ajansımızı tercih etmektedir. 

Mardin bayrak flama imalatında altek reklam bayrak ajansımızı tercih etmektedir. 

Siirt bayrak flama üretimi ve satışında altek reklam ajansımızı tercih etmektedir. 


Şanlıurfa da her ebat Türk Bayrağı üretimi yapılmaktadır. 

Altek Bayrak Şanlıurfa firmamızda flama imalatı ve satışı yapılmaktadır. 


Flama İmalatı

Şanlıurfa da flama imalatını yapan Altek Bayrak Reklam, kaliteli malzeme ve bayrak üretimi sektöründe kaliteli işçilikle, gününde teslimat ve uygun fiyatlarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Altek bayrak ve reklam olarak bir müşteri potansiyeline sahip olup resmi kurum ve kuruluşlara, yerel yönetim birimlerine, siyasi partilere, sendikalara ve özel şirketlere bayrak ve reklam imalatı konusunda hizmet veriyoruz.

FLAMA İMALATI ŞANLIURFA
Flama İmalatı, dijital baskı makinelerinde bez üzerine uygulanan baskı yöntemidir. Baskıya hazırlanan görseller, dijital baskı makinesine uygun olan programlar aracılığı ile baskı işleminden geçilir. Yapılan baskı sonrasında, fikseleme süresi beklenir. Daha sonra baskıya, gün ışığından etkilenmemesi ve daha dayanıklı olması için yüzey koruması uygulanır. Bu işlemlerin ardından kullanıma hazır hele getirilir. Yapılan bu işlemlerde baskı makinelerinin kaliteli ve yüksek çözünürlük lü olması, oldukça önemli ve gereklidir.

ŞANLIURFA FLAMA İMALATI FİYATLARI
Bayrak, Türk Bayrağı, flama bayrak, reklam bayrakları, Yelken ve olta bayrağı, L tipi ve sade Plaj bayrakları, dubalı bayraklar, kırlangıç ve sade flamalar, masa bayrağı, reklam bayrakları, makam bayrakları, Atatürk posterleri olan bayraklar, okul flamaları, yabancı ülke bayrakları, sopalı bayraklar, süs bayrakları ve flamaları, roll up’ lar, xx-banner’ lar, bez branda afişler, bez takvimler, parti bayrakları gibi birçok çeşide sahiptir. İstemiş olduğunuz bayrak tipi ve ölçülerini belirledikten sonra talep formu üzerinden ya da iletişim sayfamızda bulunan bilgilerimizi kullanarak siparişlerinizi temin edebilirsiniz.