ALTEKBAYRAK.COM ALTEK PROJE YAPI TAHHÜT SAĞLIK TURİZM TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KURULUŞUDUR

Altek Bayrak; 2014 yılında “Dünya için üret, Dünya’ya sat” düsturu ile hareket ederek Şanlıurfa’da yerli üretim için ŞanlıurfaTV, Altek Organizasyon Sahne, Şanlıurfa Reklam iştiraklerimizin yatırımları ile güç birliği yaparak şehrimizin isteği olan yerli üretimi Şanlıurfa’ya kazandırdık.

ALTEK BAYRAK;

En ileri teknoloji baskı makineleri ile Türk bayrağı, posterler, dijital baskı, masa bayrakları, yabancı ülke bayrakları, olta bayrağı, şirket flamaları, fuar flamaları, makam bayrakları, süs bayrakları, Vinil baskı, sopalı bayrak, gönder bayrağı, plaj bayrağı, bez afiş, flama çeşitleriyle bayrak imalatında ve satışında 7/24 hizmetinizdedir.


    Altek Bayrak, Bayrak baskı tecrübesine sahip siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren kaliteli baskı imalatında deneyimli başarılara imza atmıştır. Konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. 


Kalite Politikamız;
   Altek Bayrak tüm çalışanlarının aktif katılımıyla sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun beklentileri karşılayan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşılmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için tasarım işlem süresi ve maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.


Altek Bayrak müşteri memnuniyetini birinci prensip edinmiş bir kuruluştur. Bayraklarınız deneyimli personelimiz tarafından özenle birinci sınıf kalitede üretilmektedir. Teslimat sonrası ürünlerimizden kaynaklanan herhangi bir şikâyetlerden firmamız sorumludur.

Neden Biz; En ileri teknoloji ürünü dış mekân ve iç mekân dijital baskı makineleri Şanlıurfa’da tek olan Tekstil baskı atölyemiz ile hizmetinizde sınırları kaldırıyoruz.

Politikamız, en ileri teknoloji, Profesyonel iş akışı, Hedef odaklı çalışma ve Müşteri memnuniyeti ile alanında uzman kadrosuyla Dijital Baskı, Dijital Tekstil Baskı ve Organizasyon uygulamalarında mükemmel sonuçlar alarak hizmetlerimizde sorunsuz güven veriyoruz.

En uygun fiyat; Rakiplerine göre birçok avantaja sahip olan Altek Bayrak şirketimiz bu avantajları müşterilerimize yansıtarak sektörün en ekonomik fiyatlarını sunmaktayız.

Gerek bireysel gerek kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına en etkin ve yaratıcı çözümler sunarak “Her zaman en iyisini yap asla pişman olma” sloganımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

 

  Neler yapmaktayız;

Flama Bayrak, Türk Bayrağı, Makam Bayrağı, Masa Bayrakları, Plaj Bayrağı, Olta Bayrağı, Yelken Bayrağı, Gönder Bayraklar, Bayrakçı Flama Bayrak, Bayrak İmalatı, Afiş, Pankart, Parti Bayrakları, Süsleme İpe Dizili Bayraklar, Plaj Bayrağı, yelken bayrak İmalatı, dubalı bayrak, Dijital Baskı İmalatı ve Satışı

Tüm ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir, her türlü flama, bayrak, masa bayrağı, plaj bayrağı, gönder bayrağı, olta bayrak, dijital baskı, flama bayrakları, bez afiş logolu flama bayraklar, fuar bayrakları, makam bayrakları, yelken bayrakları, süs bayrakları ve diğer çeşitlerimiz en ekonomik fiyatlarla hizmetinizdeyiz… İsteğinize göre her ebatta baskı yapılabilir. Dış mekân – iç mekân, afiş ilan v.b işleriniz, dayanıklı malzeme kullanılarak yüksek kaliteli ve yüksek çözünürlüklü olarak basılır ve tam zamanında teslim edilir. Bayrak, flama, masa bayrağı, makam bayrağı, plaj bayrağı, gönder bayrak, flama imalatı, yabancı ülke bayrakları, olta bayrak, yelken bayrak, süs flaması, flama bayrak imalatı, flama, atatürk posterleri, okul flamalar, Transfer ve Dijital baskı olmak üzere tüm bayraklarını özenle imal ediyoruz. Bayrak teslimatınızı istenilen günde ve zamanda yapıyoruz.

Şanlıurfa Bayrak, Urfa yelken bayrak, yelken bayrak imalatı urfa, Şanlıurfa bayrakçısı, urfabayrak, sanliurfabayrak, bayrakurfa, reklamurfa, reklam urfa, afiş urfa, poster afiş, pankart urfa, Şanlıurfa afiş bayrak, Şanlıurfa ham bez çanta, bez çanta, urfa bez çanta, Şanlıurfa branda baskı, urfa reklam branda, Şanlıurfa emlakçı afişleri, Şanlıurfa emlak brandaları,